Řada Asfora

Asfora Schneider představuje jednu z produktových řad této francouzské společnosti. Obsahuje vypínače, zásuvky, stmívače a příslušenství k nim. Schneider Electric se může pyšnit kvalitními a přitom vzhledově velmi přitažlivými produkty.
Řada Asfora zaručuje vše, co kdo od vypínačů či zásuvek může požadovat. Elegantní vzhled ve velmi tenkém provedení perfektně ladí https://www.ges.cz/cz/domaci-elektro-tv-osvetleni/anteny-antenni-zesilovace-a-prislusenstvi/antenni-zesilovace/SG0I.html s každým interiérem. A to nejen stylově, ale také barevně – vyrábí se totiž ve dvou barvách (bílá a krémová). Tyto odstíny zaručují univerzálnost a tedy to, že skvěle zapadnou do prostoru, ať už je v jakémkoliv stylu i barvách. Produkty přináší ten bonus, že jsou velmi příjemné také na dotyk. Vyráběny jsou z velmi kvalitních materiálů, které si dlouhodobě udržují skvělý vzhled, takže se na nich působení času hned tak nepodepíše.staré vypínače
Jednotlivý produkt se skládá z montážního a krycího rámečku a samotného mechanismu. Mechanismus nabízí hned 15 funkcí, jako například spínače, stmívače, zásuvky, anténní, datové, telefonní či reproduktorové zásuvky a mnohé další. Pomocí vypínačů můžete ovládat také žaluzie a pohodlně si tak nastavit zrovna požadovanou míru světla. Spínače s indikační kontrolkou se budou hodit zase ve tmě, protože vás bezpečně navedou svým světelným označením.
Všechny produkty splňují bezpečnostní normy. Pro snadnější připojení je na zadní straně mechanismu schéma, podle kterého budete postupovat bez zbytečných chyb. Samotná konstrukce mechanismu zamezuje vzniku zkratu a minimalizuje možnost kontaktu s díly, jež jsou pod napětím.mechanismus vypínače
Instalace je rychlá a velmi snadná. Jednoduše se uvolní rozvorky, díky kterým se zapojí či odpojí spínač. Pro snadné zavedení svorky jsou vstupní otvory kuželovité a v jedné rovině. To umožňuje zkrácení všech vodičů na stejnou délku. Zásuvky jsou pro usnadnění práce dodávány s již otevřenými svorkami.
Hledáte-li kvalitu za dobrou cenu, obraťte se na produkty společnosti Schneider. Jejich spolehlivé přístroje budou sloužit a zároveň dozdobí váš domov.