Dětský pudr pro vás i vaši domácnost

Dětský pudr vám udělá stejnou službu, jako vašim malým dětem, i když už vám odrostly z plínek. Obzvláště během horkých letních dní je možné naplno využít tento skvělý jemný bílý prášek, který je vyrobený z mastku a navíc krásně jemně voní.
hromádka prášku
§  Používat pudr můžete jak na celé tělo po koupeli, abyste zabránili nadměrnému pocení a vzniku zapařenin na choulostivých místech k zapařeninám náchylných.
§  Zrovna tak můžete dětský zásyp lehce nasypat do bot. Zabráníte tak nepříjemnému pocení nohou během celého dne a následnému nechtěnému zápachu. Hlavně muži si oblíbili tento způsob ochrany před pocením nohou.
§  Pudr se osvědčuje i během velmi horkých letních dní, kdy ženy nosí sukně a nepříjemně se potí v oblasti vnitřních stehen. V důsledku toho vznikají bolestivé, až mokvavé odřeniny a pálící vyrážky na citlivé pokožce v oblasti stehen. Aby se zabránilo těmto nepříjemným komplikacím, používají některé ženy na oblast vnitřních stehen během nošení sukní dětský zásyp.
§  Během noci se někteří lidé velmi a často potí. Když se ale posype prostěradlo, polštář a pokrývka malým množstvím dětského pudru, zabráníte tak nadměrnému nočnímu pocení. Pudr totiž bude v posteli absorbovat nadměrnou vlhkost.
§  V domácnosti se dětský zásyp osvědčuje také jako přírodní repelent proti mravencům. Malé množství dětského pudru nasypte na prostory okolo dveří, oken a ostatních škvír, kterými se mravenci dostávají, nebo preventivně, mohli dostat dovnitř bytu. Po použití pudru by měly nechtěné návštěvy mravenců ve vaší domácnosti ustat.
§  Trápí-li vás doma vrzání dřevěných podlah a parketů, postačí malé množství dětského zásypu, který nasypete přímo do mezer mezi jednotlivými prkny, nebo parketami. Nebojte se nasypat do škvír třeba i více pudru. Tím se mezery zaplní až nahoru. Nakonec zbytek pudru pečlivě smeťte.
placatý kámen
§  Dětský zásyp se dá perfektně využít i jako suchý pudr. Můžete jej vyzkoušet sami, místo běžného mytí vlasů šampónem, nebo jej můžete použít i pro vaše domácí mazlíčky, pokud nesnášejí vodu při koupelích.