Vyberte si mezi nejhezčími přírodními koupališti v Česku

Pokud zrovna dnes nemáte co na práci a chtěli byste se vydat někam na koupaliště, co takhle pro změnu vyzkoušet nějaké ty přírodní? V České republice jich naleznete opravdu mnoho a mnohé z nich vás určitě velmi mile překvapí.
Je pravda, že každého z nás baví něco jiného. Pokud mají vaše děti velmi rády tobogány nebo skluzavky, ale vy byste si přesto přáli nějaké to přírodní koupaliště navštívit, nezbývá vám nic jiného, než děti přesvědčit, že ani přírodní koupaliště nejsou tou špatnou volbou na návštěvu.
přírodní koupaliště
Mnoho přírodních koupališť je každým rokem kontrolováno nespočetně mnoho hygieniky, takže si můžete být jistí, že vás určitě ve vodě nic nepřekvapí.
Po celé republice těchto koupališť můžete navštívit opravdu obrovské množství. Na některá z nich se nyní společně podíváme.

Pokud máte rádi Prahu, určitě se musíte zajet podívat na přírodní rybník zvaný Šeberák. Vstupné zde stojí okolo 45 korun. Pokud je dobré počasí, narazíte zde na opravdu velké množství lidí.

Ve Středních Čechách můžete navštívit jezero Lhotu. Má až 14 metrů a v létě zde bývá opravdu velké množství lidi. Voda je opravdu skvělá.
Hodně navštěvované je také Máchovo jezero. Všichni určitě znáte reklamu na Macháč. Ano, jedná se právě o tohle jezero. Navštívit můžete jednu ze čtyř pláží a dokonce je zde možnost stanovat. Vstupné je okolo 30 korun, což opravdu není moc.

Velmi pěkné jsou také Jinolické rybníky. Pláž je jak travnatá tak písčitá a můžete vyzkoušet i tábořiště. Vstupné je zcela zdarma.
Slyšeli jste někdy o Mydláku? Kromě pláže můžete navštívit i sportovní hřiště. Určitě budou mít radost i děti, jelikož je možné navštívit dětské brouzdaliště.
Hodně navštěvované je také Hlučínské jezero na Severní Moravě. Vstupné je 30 korun a k dispozici je i skvělá restaurace. Voda je považována za nejčistší v celém kraji.
koupání u jeskyně
Skvělé je i jezero v Olomouckém kraji. Nazývá se Poděbrady a bývá také hojně navštěvováno. Výhodou je, že nikdy nebývá zcela přeplněno, i když voda bývá kvalitní.
Po celé republice existuje neskutečně mnoho míst ke koupání, která můžete navštívit. My pro vás dnes vybrali pouze ty nejlepší. Jestliže se dnes trápíte horkem, určitě na nějaké to přírodní koupaliště vyrazte.