Hra, ve které vám běží čas na únik

Toužíte i vy po tom, zahrát si hru, která je aktuálně velmi vyhledávaná a navštěvovaná? Řeč je o únikové místnosti, kde budete uzavřeni společně s týmem hráčů a budete muset vyluštit správnou odpověď na neméně lehkou otázku.
Připravena je pro vás hra s názvem Samara neboDvojitý agent, a pokud nemáte obavy z toho, že je tento typ hry pouze pro odvážné hrdiny a nadšence záhadných příběhu, neváhejte se jí zúčastnit a ověřit si, jak může být zábava i na jiné úrovni, než jak ji znáte.
oranžové dveře

..1 Dejte si pozor na Samaru

Kultovní horor s názvem Kruh se nepochybně dostal i do vašeho podvědomí. Děvčátko, které se záhadnou kazetou zabíjelo mnoho lidí kolem sebe, má pokračování ve volném stylu a čeká na vás v únikové hře Kolín, kde budete muset přijít na to, proč se tato kazeta opět šíří ve společnosti.
Nebezpečí vám zde nehrozí, jedná se pouze o zábavu a záhadu s ní spojenou, kterou lze vyřešit tím způsobem, že vám neunikne žádný významný detail.
TIP:
➔Pokud si ještě před začátkem hry pustíte z pohodlí domova tento horor, bezesporu vám to pomůže uchovat všechny důležité detaily v paměti a nesměrovat na správnou cestu.

..2 Detektivem by chtěl být každý

Jestli se vám to prozatím nesplnilo a vy jste neměli příležitost k tomu, vyřešit nějakou záhadu ohledně zmizení, při hře s názvem Dvojitý agent budete mít konečně možnost zjistit, jak byste obstáli. Váš úkol bude spočívat v tom, zjistit, proč se váš kolega ztratil a co schovával. Odhalte viníka a pamatujte, že rčení „pod lampou bývá největší tma“ je vždy pravdivé.
neonová cedule

..3 Časové omezení, které je nutné dodržet

Na vaší hru budete mít v obou případech 90 minut.Ať už se pustíte do jakékoliv z nich, musíte se dopracovat ke správné odpovědi ještě předtím, než vám tento limit uteče. Tým, který si sami sestavíte by měl mít 2 – 5 hráčů a vybírat můžete z řad rodiny, přátel nebo kolegů z práce.
Věkový rozdíl je ovšem z hlediska náročnosti hry omezený na 15 let, takže se snažte vybírat starší členy, kteří se nebojí ničeho, co na vás v únikové místnosti čeká.