Na hru s laserovou pistolí není nikdo starý


Točí se váš životní rytmus pořád kolem práce, domácnosti nebo péče o děti? V tom případě sami uznáte, že je načase zpomalit nebo si jednoduše v době vašeho volna udělat program, který vás přivede na jiné myšlenky. S vašimi přáteli, kolegy ze zaměstnání, ale dokonce i s rodinou a dětmi, se můžete odreagovat na místě, kde se všem nuda vyhýbá obloukem.
Lasergame Praha vás přesvědčí o tom, že je dobré bavit se v každém věku a s těmi, kteří jsou pro vás nesmírně důležití. Přidejte si několik neopakovatelných vzpomínek do vaší sbírky a vyzkoušejte si zahrát hru s laserovou pistolí v Lazerfun.

lasergame_aztec04

Velká nabídka her pro ještě více zábavy

Některá místa už možná nemáte potřebu ani chuť navštívit, protože vás na nich čeká stejná aktivita a podívaná, jakou jste už zažili. O laser game to však neplatí, protože u nás si můžete dopřát tolik různých her a zábavy, kde se vám to jinde nepovede. Až 11 her, které jsou v nabídce vám dovedou přinést pocit spokojenosti, odlišný průběh hry, ale i prožitku, pro který si k nám přijdete.
Vybírat můžete z kategorie začátečníků, pokročilých, ale i opravdu zkušených hráčů. Hry se od sebe liší i svým zaměřením a co je nejlepší, všechny z nich si můžete zahrát ve 2 arénách.

skupina

Labyrint ve tmě nebo Aztécký styl v džungli

V Lazerfun na váš čekají dvě profesionálně promyšlené arény. Labyrint je první z nich a dopřeje vám pocit ocitnout se v bludišti, které bude jako bonus osvětlené pouze neonovými světly. Tento typ arény je ideální pro větší skupiny hráčů, takže pokud máte ve svém okolí nadšence do novodobých her, jakou je ta laser game, rozhodně si to v ní všichni užijete na maximum.
Aztécké chrámy vás naopak vtáhnou do prostředí džungle a stromů, kam se můžete schovat a mít fantastickou pozici ke střílení soupeřů.Jedná se o menší typ arény, ale o žádné větší dobrodružství v ní zcela jistě nepřijdete.