Proteinová strava šitá na míru vašim potřebám


Není dieta jako keto dieta – především proto, že tento způsob hubnutí skutečně funguje. Takže pokud vám záleží na tom, abyste ztratili přebytečnou váhu, a to pokud možno efektivně a ideálně jednou pro vždy, či alespoň bez nepříjemného jo-jo efektu, jedná se o tu pravou volbu pro vás.vidlička a talíř s kůrkou chleba
Ketogenní či proteinová dieta je založena na procesu ketózy. Tento přirozený fyziologický děj zajišťuje získávání energie rozkladem tukové tkáně.
To, že když člověk hubne, tak spaluje tuk, nám může připadat naprosto přirozené. Ve skutečnosti to ovšem tak samozřejmé není. I když naše váha při hubnutí klesne, tak to ještě zdaleka neznamená, že je tento úbytek způsobem redukcí tukové tkáně. Nezřídka se na něm podílí i redukce svaloviny, a to až z neuvěřitelných čtyřiceti procent.
Každý, kdo se trochu vyzná v tom, jak to v lidském těle chodí, se okamžitě dovtípí, že tam, kde chybí svaly, nemůže dostatečně fungovat ani spalování přijaté energie. A přesně to se projeví ve chvíli, kdy přestanete s dietou a vrátíte se k původnímu jídelníčku.
Nový, zvýšený příjem energie není redukovaná svalová tkáň schopna spalovat, a tak dochází k jejímu ukládání – kam jinam, než do nových tukových polštářů. V praxi začne člověk přibírat na váze a dobrý pocit z nové postavy je ten tam, stojíte opět na začátku. A přesně takto funguje obávaný jo-jo efekt.mísa zeleniny, vařená vejce
Jestliže se chcete popsaným nepříjemnostem vyhnout, máte jen jednu možnost – vyberte si takovou dietu, která vás zbaví tuku, ale vaše svaly nechá nedotčené!
To může fungovat pouze za předpokladu, že váš redukční jídelníček obsahuje takové množství bílkovin, aby nedocházelo k jejich redukci ze svalů. Pakliže nechcete tápat a ustrnout v kuchyni na mnoho měsíců, objednejte si proteinová jídla na míru vašim potřebám. Dobře se najíte, nebudete strádat a vaše váha půjde zaručeně dolů!