Na co si dát pozor při stěhování

Stěhování pro nás znamená příslib nového začátku. Stěhujeme se do nových domů, bytů, stěhujeme se do nových kanceláří…stěhování je mnoho druhu. A když se těšíme na nový start na novém místě, všichni víme, že stěhování obnáší spoustu práce, zařizování a je k němu třeba velké trpělivosti. Není proto divu, že mnoho lidí si raději ušetří čas a stres, a najmou si na stěhování profesionály.

Na co si dát pozor, když se budete stěhovat?

krabice

Pečlivě si označujte, kam vše dáváte. Pokud se mám ztratí jedna ponožka, nebo hrníček, není to žádná tragédie, pro kterou byste se trápili. Ale co když převážíte důležité věci? Mnoho z nás má doma vyhrazené místo na důležité dokumenty, různé smlouvy, dokumenty k naší práci, rodné listy https://en.wiktionary.org/wiki/listy a podobně. Taktéž můžeme mít třeba rodinné cennosti, šperky a někdo má třeba i větší obsah hotovosti. Všechny takto cenné věci dejte do označené krabice a pečlivě ji zabalte. Snažte se mít vždy přehled, kde své cennosti máte. Pokud by se vám zrovna ona krabice při stěhování ztratila, bylo by to více než nepříjemné.

Co půjde, odstěhujte vcelku. Ušetříte si tak práci. Pokud samozřejmě nebude na vašem starém a novém místě problém projít s velkými břemeny, zbytečně nábytek nerozdělávejte na jednotlivé díly. Na novém místě budete mít spoustu práce, a určitě se vám nebude chtít skládat i desítky kusů nábytku tak, abyste mohli v novém domě fungovat.

balení

Všechny křehké věci pečlivě zabalte, a to opravdu pečlivě. I když si možná říkáte, že budete na své věci opatrní, při stěhování nedokážete uhlídat, že s každou věcí budou lidé nakládat jako v rukavičkách. Křehké věci obalte do nejlépe bublinkového materiálu, který ztlumí případné nárazy. Poté je uložte do krabic, které vystelete například starými novinami, nebo dalšími bublinkami. Takové krabice označte samolepkou nebo nápisem křehké, abyste věděli, že u této máte být obzvláště opatrní.

Chcete si ušetřit stres a nechat se odstěhovat od profesionálů? Stěhujete se v Teplicích nebo okolí? Využijte služeb stěhování Teplice.