Sečení trávy

Každý z nás, kdo má velkou zahradu, tak určitě ví, jaká je s ní práce během roku. Ať už máte na zahradě ovocné stromy, nebo je májí máte na pěstování plodin, tak to nic nemění na tom, že tuto plochu musíte obdělávat. Jestliže jste pracovně hodně vytížení a nemáte ani pomyšlení na to, jít po práci pracovat na zahradu, tak si objednejte firmu, které se o vaši zahradu postará. Sečení trávy Brno Seceni-mulcovani, vám nabídne služby, jako je mulčování trávy, likvidace náletů a další věci, na kterých se domluvíte.

sekání trávy

Tato firma se stará o velké i menší plochy, které potřebují během roku údržbu. Tuto údržbu si můžete zvolit jednorázově či během celého roku. Firma je vybavena těžkou technikou a nedělají jí překážky žádné nálety. Technika zvládne jakýkoliv terén a zaměřuje se i na pozemky s rozlohou od 5000 m². Tam, kam se velký technika nedostane, vám posekají pozemek křovinořezem, aby zachovali ovocné stromy a keře. Velkou výhodou je i fakt, že využívají na rovné plochy zahradní sekačku. Ta může výt se sběrem trávy nebo bez. Posečenou trávu mohou i nemusí nechat na vašem pozemku a je jen na vašem rozhodnutí, kam jí chcete umístit. Další těžkou technikou je lesní fréza. Ta je vhodná na zanedbané pozemky, kterých se člověk nedotkl dlouhé roky.

sekání trávy

Na internetových stránkách této firmy, se můžete podívat i na zajímavosti o firmě a také na ceník. Ceník se vypočítá podle zadaných údajů do kalkulačky a poté vám vyjede odhadovaná cena za metr a celková cena. Samozřejmostí je, že zde najdete i nespočet fotografií z jejich prací, kde vidíte rozdíl před sečením a po sečení. Po zhodnocení jde vidět, rozdíl je vážně ohromný.

Pokud vás tedy tráví vaše zarostlá plocha za domem, tak neváhejte a obraťte se na tuto společnost. Rozhodně budete spokojení a konečně budete mít čistý pozemek, který bude vypadat ihned lépe.