Španělské mušky na každý problém

Na pomoc si můžete přizvat afrodisiakum španělské mušky. Ve specializovaných obchodech je k dostání celá řada podobných produktů, které pomáhají zvýšit libido a užít si tak ještě více společné chvilky s partnerem. Právě španělské mušky se těší velké oblibě.   Toto klasické afrodisiakum se dříve vyrábělo z hmyzího jedu.

Malé množství tohoto jedu způsobuje lepší prokrvení v oblasti genitálií a tím také větší dráždivost. V dnešní době je tento jed kantharidin vyráběný převážně uměle, ale jeho účinky jsou zachovány.

Nejslavnější afrodisiakum

S použitím španělských mušek se snadno vyhnete stereotypu a zažijete dosud nepoznané. Španělské mušky patří mezi klasická afrodiziaka a jsou známy již stovky let. Při užití tohoto afrodiziaka se vaše vzrušení libida mnohem více umocní.  Toto zcela přírodní afrodiziakum je ve vybraných obchodech nabízeno buď to ve formě kapek, anebo krému. Pozor je ale třeba si dát na předepsané množství aplikovaného afrodisiaka, jinak by se mohly dostavit nepříjemné zdravotní problémy, například průjem.

Takový malý brouček

Co to vlastně je španělská muška. Pod tímto názvem se skrývá charakteristicky nádherně zelený, avšak jedovatý brouk, kterému se říká puchýřník lékařský.

Puchýřník při vyrušení produkuje tekutinu, která zapáchá jako myšina a může při kontaktu s pokožkou způsobovat hnisající puchýře. Jed z tohoto brouka se již v minulosti užíval jako přísada do nápojů lásky. Je-li však překročena doporučená dávka tohoto jedu, stává se smrtelným, Proto byl puchýřník lékařský a jeho jed kantharidin dobře znám i mezi traviči.

Známy jsou také případy, kdy došlo k otravě dobytka v oblastech, kde se tento brouk přemnožil. Jed obsahují a produkují pouze samečci puchýřníka lékařského. Sameček předá jed samičce, a ta jej předává zase vajíčkům. Jed puchýřníků je poměrně silný. Dostane-li se do oka, může postižený člověk až oslepnout.