Všechny problémy vyřeší GPS

Co se stalo? Jste šéfem ve vlastní společnosti, kterou jste vytvářel několik opravdu tvrdých let. Snažil jste se přistupovat ke všem podřízeným s úctou a respektem. Jenomže náhle se změnilo klima a ve firmě se Vám všichni raději vyhýbají. Na poradách se Vám nikdo nepodívá do očí, dokonce i věčně usměvavá sekretářka je ve vaší přítomnosti celá nesvá. Ale copak máte čas všechno řešit? Práce až nad hlavu, navíc s manželkou procházíte očividnou krizí – bez komunikace, bez sexu, společný už máte pouze záchod.
mobil a navigace

Jedno neobyčejné ráno všechno změní. Porušujete jednu ze svých zásad a v neděli míříte do kanceláře. Na soukromém parkovišti před budovou, Vás čeká nepříjemné překvapení. Jeden ze služebních vozů je pryč. Je to jasná krádež a Vy se začínáte smát. Zrovna před týdnem jste nechal do všech vozů namontovat GPS lokátor . Míříte do kanceláře, kde si v klidu z GPS „vytahujete“ informace o poloze vozu. Nechápavě zíráte na zobrazenou adresu. Naše chata v Jeseníkách, proč to sakra ukazuje naši chatu v Jeseníkách?! Zvědavost paralyzuje Váš zdravý rozum. Nasedáte do auta a otupěn bolestivou předtuchou, uháníte na místo činu.
hledání v mapě

GPS lokátor prostě nelže, před chatou stojí „ukradené“ auto. Stojíte na terase a váháte. Je Vám jasné, že jedině manželka má přístup do domku, ale také víte, že nemá klíčky k žádnému služebnímu vozu. Proto doma žádný sex a uhýbavé pohledy v práci. Chrápe s nějakým chlapem a Vy toho hajzla ještě platíte. Všichni kolegové vědí, že máte pořádný parohy. I ta milá sekretářka… a zrovna s ní se schválně vyspím, slibujete si, a tu hnusnou zradu vrátím. Otevíráte dveře a nahlížíte do ložnice plné vášnivých vzdychů. Blonďaté kadeře manželky v obnažených slabinách vámi připravené pomsty – ihned je Vám jasné, že svůj čerstvý slib nedokážete splnit…