S námi se přestěhujete s „fofrem“!


Potřebujete vystěhovat byt nebo odvést almaru na vzdálenou chatu? Asi si kvůli tomu nebudete kupovat novou dodávku, když si ji můžete v klidu zapůjčit a neřešit, zda je zrovna v dobrém pojízdném stavu, platit havarijní pojištění a zákonné pojištění.

Existují zcela solidní půjčovny a jednou z nich je půjčovna dodávek Praha Pujcovna-praha9.cz, která sídlí na Praze 9 v Horních Počernicích a pokryje i ty nejnáročnější potřeby zákazníka. Dál navyšujeme přepravní kapacity tak, abychom mohli uspokojit co největší příliv zákazníků, neboť jsme jednou z nejlevnějších, ale přesto velmi kvalitních půjčoven aut v hlavním městě Praze.

stěhování běh

Půjčíme vám potřebný vůz krátkodobě, ale můžeme vám poskytnout dlouhodobý pronájem. Nabízíme i možnost si doobjednat k zapůjčení i přívěsný vozík, pakliže byste měli tuto potřebu.

Jsme tu pro vás k dispozici každý den od sedmi hodin ráno do sedmi hodin do večera a mimo tyto termíny jsme připraveni vám pomoci i v jinou denní či večerní dobu. Zároveň vám nabízíme i možnost parkování vašeho automobilu po celou dobu výpůjčky, a to zcela z d a r m a v našem areálu, který je oplocený a střežený.

dodávka stěhování

V ceně zapůjčení je samozřejmě i dálniční známka a NONSTOP asistenční služby. Ne, že bychom chtěli přivolávat nehodu, ale je lépe být připravený. Naše Ford Transity uvítají řidiče, kterému bude postačovat řidičský průkaz skupiny „B“.

Pro vaši informaci uvádíme typy vozů a jejich nosnost, která bývá důležitou veličinou při stěhování:

  • Ford Transit velikosti L1H1 s nosností jeden tisíc kilogramů.
  • Ford Transit velikosti L2H2 s nosností jeden tisíc tři sta kilogramů.
  • Ford Transit velikosti L3H2 a L3H3 s nosností jeden tisíc tři sta kilogramů.

K těmto dodávkám vám zdarma zapůjčíme popruhy na zajištění nákladu, rudlík i stěhovací popruhy, které při přemisťování velkých kusů nábytku jako když najdete! Máme pro vás k dispozici k zapůjčení i navigaci, abyste ke svému cíli a zpět dojeli v klidu a bezpečně.