Na kolo jedině se správnou výbavou

Trh nám nabízí skutečně mnoho možností nejen jaké kolo si vybrat, ale také jak se správně na jízdu vybavit, abychom si ji řádně užili. Samotné kolo si vybíráme podle možností, kde budeme nejvíce jezdit a přirozeně se vyplatí i dbát na to, pro jaké pohlaví je vyrobeno. Logicky k vybavení patří helma, bez které bychom neměli vůbec vyjet. Nikdy nikdo nemůže tušit, co se může přihodit a zrovna helma již nejednomu cyklistovi zachránila život. Podceňovat bychom neměli ani oblečení. Nejedeme sice na módní přehlídku, ale přece jenom značkové a speciální oblečení na kolo nám jen na cestě prospěje.

cyklisté

Cyklistická výbava

Kolikrát jsme již mohli vidět cyklisty, jak mají na sobě příliš obepnuté oblečení. Není to z důvodu toho, že by jim snad bylo malé nebo se nějak vytahovali se svojí svalnatou postavou. Má to svůj účel. Jedná se o oblečení na kolo, které splňuje nároky klasického funkčního sportovního oblečení. Je prodyšné a má schopnost dokonale odvádět pot od pokožky. Také je skvělé do nepříznivého či chladnějšího počasí, jelikož některá nabídka cyklistických dresů je nepromokavá a mnohdy i zateplená.

Dresy navíc jsou v nabídce se zadní kapsou nebo i jejich větším počtem. Navíc jsou prodlouženy střihem v zádové části a zabezpečeny gumou. To je velmi výhodné, protože jezdec jak je ohnutý, tak mu oblečení lépe sedí na těle a nijak nevyjíždí nahoru. Tím má dokonale kryté ledviny a zádovou část.

výstražné oblečení

Dále u kalhot není rozhodující délka, ale speciálně anatomicky vytvarovaná a polstrovaná vložka. Ta zmírňuje dopady dlouhého sezení v sedle na citlivých místech těla.

V podstatě s oblečením značky Silvini C-store nikdo chybu neudělá. Některé části oblečení jsou doplněny ochrannými výstražnými prvky. Tím je jezdec na kole viditelný pro ostatní účastníky provozu. V nabídce jsou různé velikosti jak pro muže, ženy, tak i děti. Vybrat si lze tak nejen cyklistické dresy, ale také oblečení na klasický sport či pro chladnější letní večery. Silvini má dostatek produktů na výběr a budeme překvapeni designovou a zároveň funkční nabídkou.