Dopřejte si pohodlné posezení na sedacím pytli

„Proti gustu žádný dišputát“ je staré známé pořekadlo, které nás upozorní na to, že je každý z nás jedinečný, a že neexistují dva naprosto shodné názory na život a životní styl. Každému vyhovuje něco jiného a měli bychom jedinečnost každého z nás tolerovat.

nepohodlná čalouněná sedačka

Dnešní doba je taková, že se upouští od uniformity životních stylů a zvláště, co se týče vybavení domácností, i když se nám někteří výrobci nábytku a čalouněných výrobků snaží vnutit moderní strohý trend ostrých přechodových linií sedacích souprav. Mnozí z nás si však nechají cizí názor „voperovat“ jen proto, že je „in“ a pak se stává, že při pohledu na sedací pytle se v mysli vynoří myšlenka, že přece na něčem takovém musí bolet záda!

Je to však přesně naopak, na sedací soupravě, která je zhotovena s rovnými sedáky, svírajícími téměř pravý úhel, se záda musí přizpůsobit tvaru materiálu čalounění, ale na sedacím pytli je to opačně – tam výplň z kuliček EPS přesně dosedne na potah podle křivek lidské postavy. Kuličky ji dokonale obejmou a vytvoří anatomicky tvarované prostředí, v němž se uvolní namožené svalstvo, a vy si tak můžete konečně dopřát opravdový relax.

Nejlepší je vlastní zkušenost

Jistě to znáte, vlastní zkušenost je k nezaplacení, a jestliže máte možnost vyzkoušet někde v kamenné prodejně posezení na pytli či vaku, můžete sami na vlastní kůži porovnat tyto výrobky s klasickou pohovkou. A právě zkušenost dnes nabádá mnohé z nás ke změně – to je také jeden z hlavních důvodů, proč je o tyto výrobky zájem.
umělý ratan – nepohodlné posezení

Se sedacími pytli je to podobné, jako s trampolínami – ty se také začaly prodávat hlavně pro dovádění dětí a později i dospělí sami přišli na to, že jim tato cvičební a zároveň relaxační technika vyhovuje. Nejkvalitnější konstrukce sedacích vaků a pytlů jsou vyplněny polystyrenovými kuličkami EPS o velikosti mezi třemi a šesti milimetry, speciálně zhotovenými pro tyto účely. Potahy se zhotovují z koženky (ekokůže), vhodné zejména pro děti, a z nylonu, z polyesteru, případně ve stylovém provedení z manšestrové či jiné bavlněné tkaniny.